קורס אנגלית המותאם עבורך!

גלה את בתי הספר המובילים בארץ

לימוד אנגלית בשיטות המצליחות בעולם

מלא פרטים וקבל הצעה מבית הספר המתאים לך!
דף הבית / שאלות נפוצות

שאלות נפוצות בנוגע ללימודי האנגלית

כמה זמן אורך קורס אנגלית?

למרות שחלק מקורסי האנגלית מוגבלים בזמן, וידרשו ממכם מספר פגישות קבוע במספר חודשים, בסופו של יום הכל תלוי רק בכם - התלמידים. ניתן להגיע לרמה הרצויה ולראות תוצאות כבר לאחר תקופה קצרה, וניתן למשוך קורס אנגלית לאורך זמן, הכל בהתאם לרמת ההשקעה וההתמדה שלכם בקורס ובשיעורי הבית הניתנים לכם. אין זמן מוגדר לסיום הלימודים, תמיד ניתן ללמוד עוד על השפה האנגלית.

האם לימודים דרך האינטרנט מספיקים?

ישנם כלים רבים שיכולים לסייע לכם בשיפור רמת האנגלית שלכם באינטרנט. בעזרת כלים אלה תוכלו להתקדם בצורה משמעותית, ולשפר את רמת האנגלית בעזרת קריאה מרובה ושימוש תדיר באנגלית. עם זאת, בשביל להגיע לרמת האנגלית הרצויה עבורכם, חשובה מאוד גם יכולת ניהול הדו שיח שלכם, המבטא ושימוש נכון בדקדוק, שאלו כלים שקשה מאוד למצוא באינטרנט ובלתי אפשריים כמעט לתרגול עצמי. בנוסף, תצטרכו להשקיע גם זמן רב נוסף על מציאת חומרים מתאימים ותרגול, כאשר קורס אנגלית מתאים יוכל לכוון אותכם מלכתחילה למקומות הנכונים ללמידה.

למדתי אנגלית בבית הספר, למה אני צריך גם קורס?

קשה להשוות בין לימודי אנגלית למתחילים בבית הספר לבין קורס אנגלית מקצועי. בלי להתייחס לרמת הלימוד ולהשקעה של צוות הלימוד בתלמידים, שההבדל בין קורס לבין הבית ספר הוא תהומי בעניינים הללו. חשוב להסתכל על עצמכם כיום לעומת בגילאי 13-14, על רמת המחוייבות והיכולת שלכם לספוג את המידע ולהשתמש בו בהתאם. התמדה ולמידה שאינה מונחית ציון או בגרות, אלא נועדה עבורכם, היא שונה ותשמש אתכם גם בעתיד.

הייתי בטיולים בחו"ל, האנגלית שלי מעולה!

יכול להיות שהאנגלית המדוברת שלכם ויכולת ניהול דו שיח היא טובה, אך אתם צריכים לזכור ששיחה בקניון או עם תיירים מלאה בסלנג ובשפה לא נכונה ומדויקת, ושימוש בשפה כזאת במקרים שבהם השפה צריכה להיות נקייה מטעויות וברמה לשונית גבוהה, כאשר יש ביקוש לרמת של אנגלית עסקית יכול לפגוע בכם ובסיכויים שלכם להתקדם.

מתי אני אמצא זמן ללמוד אנגלית עכשיו?

גם מכיוון שלעיתים רבות אין לנו נקודה ספציפית שבה אנחנו צריכים להעלות את רמת האנגלית שלנו לרמה גבוהה יותר, ולא תמיד אנחנו מבינים את החשיבות של השפה האנגלית בעולם היומיום שלנו, חלקנו מתקשים למצוא זמן מתאים להשקיע בלימודי האנגלית. ניתן לשלב את לימודי האנגלית בכל רגע נתון, אם זה בקריאת ספר ואם זה בקורס אנגלית שמתאים לקריירה שלכם. מכוני לימוד רבים ימצאו עמכם את הדרך ללימודים בזמן הפנוי ושהכי מתאים לכם.

אם אני לומד בקורס אנגלית, זה מספיק למבחן אמי"ר / פסיכומטרי?

כמובן שהכל תלוי בתלמיד וברמת הקורס שבו אתם לומדים, אך אם תתמידו, תשקיעו ותכינו את המטלות שלכם - אין סיבה שקורס אנגלית איכותי לא יספק את הסחורה גם במבחנים שאליהם אתם ניגשים.

- אם יש לכם עוד שאלות עבורנו, ואם אתם מחפשים את הקורס אנגלית שהכי מתאים לזמן, למחיר ולרמה שלכם - השתמשו באשף לימודי האנגלית שלנו, וגלו איזה קורס אנגלית מתאים בדיוק למה שאתם צריכים.

למידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
- ללמוד אנגלית >>
- קורס אנגלית >>