קורס אנגלית המותאם עבורך!

גלה את בתי הספר המובילים בארץ

לימוד אנגלית בשיטות המצליחות בעולם

מלא פרטים וקבל הצעה מבית הספר המתאים לך!
דף הבית / אנגלית עסקית

העולם המודרני דורש כישורים אחרים ממה שנדרשו מאיתנו לפני מספר שנים, אם זה השימוש באינטרנט ובמחשב ואם זה בשימוש תדיר באנגלית מקצועית ברמה גבוהה. אם בעבר שימוש באנגלית היה מקנה לכם יתרון על פני אחרים, כיום קורס אנגלית עסקית הפכה להיות דרישת סף במקצועות רבים, ומספר החברות שלא מסתפקות בשוק המקומי ומנסות לגשת לשוק בינלאומי עולה. חברות אלה דורשות מעובדיהן את רמת האנגלית הגבוהה ביותר.

קורס אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית - המפתח להצלחה

בשביל שלא תישארו מאחור, חשוב לשפר את רמת האנגלית שלכם וללמוד אנגלית גם אם אתם חושבים שהיא ברמה גבוהה וגם אם רק סיימתם אנגלית למתחילים. אנגלית היא שפה גלובלית והיא נלמדת כבר בגילאים צעירים במוסדות הלימוד השונים, כך שלחלק גדול מהאוכלוסייה יש ידע מסוים באנגלית ואת היכולת לנהל שיחה, אך זה בדרך כלל לא מספיק במקרה של אנגלית עסקית. בבתי ספר אין דגש רב על יכולת הדו שיח שלכם, וכמובן שלא על ניהול שיחה המשלבת מושגים מקצועיים והעברת חומר עסקי דרך מצגות והרצאות באנגלית.

אוצר המילים בלימודי אנגלית עסקית הוא חלק נרחב מהלימודים, כמו גם היכולת שלכם להעביר את המסר המתאים בפגישות עסקיות ובראיונות עבודה דרך תרגול של שיחה. כאשר אתם לפני מצגת חשובה או ראיון עבודה שמאוד מעניין אותכם, חשוב להשתמש בגורמים מקצועיים על מנת לשפר את רמת האנגלית, מכיוון שהתרגול הכי טוב הוא שימוש יומיומי בשפה האנגלית ובמונחים שבהם תצטרכו להשתמש בעת הצורך.

יותר מהכל, כאשר אתם לומדים אנגלית עסקית, חשוב שתרגישו נוח כשאתם מדברים או כותבים באנגלית. רק כאשר תוכלו לחשוב באנגלית, ולא רק לתרגם את מה שאתם רוצים להגיד מעברית לאנגלית, תוכלו להעביר את המסר שאותו אתם רוצים להעביר לקהל היעד שלכם. על מנת להגיע למצב הזה, יש להשתמש באנגלית ברמה גבוהה בצורה יומיומית, אם זה בעזרת קריאה של מאמרים מקצועיים באנגלית, ניהול שיחות עם דוברי אנגלית ברמת שפת אם ואם בכתיבה באנגלית.

אל תתנו לשפה להוות מכשול עבורכם בדרך לקריירה מוצלחת ולתפקידים בכירים - אנגלית עסקית יכולה לקדם אתכם בסיטואציות רבות.

חושבים על קורס אנגלית עסקית? רוצים שנעזור לכם למצוא את קורס אנגלית עסקית שהכי מתאים לכם? ענו על מספר שאלות באשף לימודי האנגלית שלנו, ואנחנו נעזור לכם למצוא את הקורס שתפור על מידותכם בצורה הטובה ביותר. 

למידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
- שאלות נפוצות >>
- מאמרים >>