קורס אנגלית המותאם עבורך!

גלה את בתי הספר המובילים בארץ

לימוד אנגלית בשיטות המצליחות בעולם

מלא פרטים וקבל הצעה מבית הספר המתאים לך!
דף הבית / אנגלית למתחילים

אם התחלתם לעשות את הצעד הכל כך חשוב ולהתחיל לימוד אנגלית, כבר מגיעה לכם מילה טובה. לימוד שפה חדשה הוא לרוב תהליך קשה ודורש התמדה ומוטיבציה רבה, אך התגמול שמתקבל בעקבות שליטה בשפה חדשה, ובמיוחד השפה האנגלית הוא גדול ויכול לסייע לכם כמעט בכל דבר ובכל מקום.

לימוד אנגלית - מאיפה מתחילים?

כאשר מתחילים ללמוד שפה חדשה, חשוב לעבוד בצורה מסודרת, להציב מטרות מראש ולמצוא זמן על מנת להקדיש ללימוד. תחליטו מראש מהי המטרה של לימודי האנגלית, האם זהו צורך בשפה באופן מיידי או שמא זו שאיפה לטווח ארוך שמובילה אותכם להתחיל ללמוד. בכל אחד מהמקרים חשוב להבין שגם אם אתם צריכים ללמוד אנגלית באופן מהיר יחסית, אין קיצורי דרך. לימודי אנגלית ולימודי שפה בכלל הם לימודים מורכבים ואל תצפו שכבר לאחר חודש תוכלו לנהל שיחה שוטפת באנגלית. הדרך לאנגלית עסקית רחוקה, וחשוב שתציבו לעצמכם מטרות שיאתגרו אתכם, אך שלא יהיו בלתי אפשריות.

ניתן להתחיל ללמוד אנגלית בעזרת הרבה כלים ברשת האינטרנט ובעזרת כלים יומיומיים כמו צפייה בטלוויזיה, קריאת ספרים והאזנה למוזיקה, אך על מנת ללמוד את יסודות השפה חשוב להשתמש בקורס אנגלית למתחילים. שימוש ברשת ובכל הכלים שהוזכרו יכולים לסייע להכרת מילים ולהגדלת אוצר המילים, אך על מנת להבין את השפה, להשתמש בה שימוש מדויק ונכון, חשוב להרשם לקורס אנגלית.

קורס אנגלית למתחילים

בלימוד שפה חדשה ישנו קושי גדול, זהו לא עניין של ימים או שבועות, וחשוב לגלות משמעת עצמית בלימודים, להשקיע ולהבין את חשיבות לימודי האנגלית. בגלל זה חשוב להשתמש בגורמים מקצועיים שיוכלו לחזק אותכם, לעזור לכם לשמור על מסגרת נכונה ללימודים ולדחוף אותכם להצלחה. כמו כל בחירה צרכנית נבונה, חשוב לעשות בדיקה מקיפה של מכוני הלימוד הרבים בארץ ללימודי אנגלית על מנת למצוא את קורס אנגלית שמתאים לכם. מדריך בעל ידע וניסיון בלימוד אנגלית, יכול להפוך את לימודי האנגלית מנטל להנאה. 

בשביל לסייע ולקדם את לימודי האנגלית למתחילים שלכם, השתמשו בכל מיני טריקים קטנים שיעזרו לכם להגדיל את אוצר המילים ואת השליטה בשפה האנגלית כמו האזנה לרדיו באנגלית, קריאת ספר באנגלית (עדיף שתקראו ספר שכבר קראתם בעברית), גלישה ברשת באתרי באנגלית וצפייה בטלוויזיה בלי כתוביות או עם כתוביות באנגלית. תחשבו על הסיפוק מהצלחה במשימה קשה כמו לימודי אנגלית ועל היום שבו תוכלו לנהל שיחה שוטפת באנגלית.

חושבים על לימודי אנגלית למתחילים? צריכים עזרה בבחירת קורס אנגלית למתחילים שהכי מתאים לכם? ענו על מספר שאלות באשף לימודי האנגלית שלנו, והיועצים שלו יעזרו לכם למצוא את הקורס שתפור על מידותכם בצורה הטובה ביותר. 

למידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
- ללמוד אנגלית >> 
- שאלות נפוצות >>