קורס אנגלית המותאם עבורך!

גלה את בתי הספר המובילים בארץ

לימוד אנגלית בשיטות המצליחות בעולם

מלא פרטים וקבל הצעה מבית הספר המתאים לך!
דף הבית / מאמרים / קורס הכנה לבחינת אמי"ר באנגלית – תנאי לקבלה לתואר ראשון

בחינת אמי"ר באנגלית

חובות הסטודנט במהלך לימודי תואר ראשון הן רבות ומכבידות, במיוחד כאשר קיימים קורסי חובה באנגלית אשר אינם קשורים באופן ישיר למקצוע בו התואר מתמקד. מאז ומתמיד אנשים רבים חוששים מלימודי שפת האנגלית המתבססת על הבנת הנקרא, כתיבה ואוצר מילים, על אחת כמה וכמה כאשר נבחנים על כך במבחן אמי"ר המתקיים במסגרת של זמן קצוב. צליחתו של מבחן אמי"ר בציון עובר הינו תנאי הכרחי לקבלה ללימודי תואר ראשון במוסדות הלימוד השונים ואף קבלת פטור מלימודי האנגלית במהלך התואר בעת קבלת ציון טוב מספיק.

הכנה לבחינה

מלבד ידיעת השפה האנגלית, חשוב מאוד להגיע לבחינה תוך הכרה ומודעות למרכיביה לאחר הכנה אינטנסיבית ומעמיקה. לכן, קורס הכנה לבחינת אמי"ר חיוני ביותר על מנת להגיע לבחינה רגועים, מוכנים ובעל סיכויים גבוהים להשיג את המטרה העיקרית – קבלת הפטור המיוחל אשר הופך את חיי הסטודנט לקלים הרבה יותר. חשוב שהקורס יועבר על ידי צוות מדריכים איכותי, מקצועי ובעל ניסיון עשיר לאורך השנים אשר יכיר את מבנה הבחינה על בוריה ויכין את התלמידים בצורה המיטבית לקראת הבחינה.

מבנה הבחינה ומרכיביה

בחינת אמי"ר נערכת במסגרת זמן של 75 דקות. מבנה הבחינה זהה לפרק האנגלית בפסיכומטרי, הבחינה מורכבת משלושה פרקים, אשר כל פרק מכיל 27 שאלות תוך מתן מענה של 25 דקות לכל פרק. הפרק הראשון בבחינה עוסק בהשלמת משפטים על ידי אוצר מילים על פי הקשר נתון, הפרק השני עוסק בניסוח משפטים מחדש על פי חוקי הדקדוק האנגלי והפרק השלישי הינו הבנת הנקרא של מאמרים תוך מתן מענה על שאלות. הציונים במבחן אמי"ר נעים בין 150 ל-250 כאשר ברוב מוסדות הלימוד הפטור מלימודי אנגלית ניתן בעת קבלת ציון העולה על 134, אך מומלץ להתעדכן בדרישות המוסדות השונים.

 

לסיום, כדאי להשקיע את מירב המאמצים בלימודי הכנה לבחינת אמי"ר על מנת לגשת אליה פעם אחת, לצלוח אותה בציון מירבי ולהפוך את חייכם כסטודנטים למאושרים יותר – "קשה באימונים, קל בקרב", בהצלחה!!!