קורס אנגלית המותאם עבורך!

גלה את בתי הספר המובילים בארץ

לימוד אנגלית בשיטות המצליחות בעולם

מלא פרטים וקבל הצעה מבית הספר המתאים לך!
דף הבית / ללמוד אנגלית אונליין

למה בכלל צריך ללמוד אנגלית אונליין? בעולם המודרני כמעט כל דבר דורש מכם שימוש בשפה האנגלית, אם זה על מנת להשתמש ברשת האינטרנט, לעבודה, ללימודים ואפילו לצפייה בטלוויזיה או שמיעת מוזיקה. אם הגעתם לכאן כנראה שאתם כבר מבינים עד כמה נושא לימוד אנגלית הוא חשוב, אך אנשים שונים בוחרים ללמוד אנגלית מסיבות שונות. הנה לפניכם כמה סיבות טובות ללמוד אנגלית.

ללמוד אנגלית כדי להתקדם בעבודה

אם אתם חושבים על העתיד המקצועי שלכם, כדאי שתקחו בחשבון שלימוד אנגלית הוא חלק בלתי נפרד ממנו. בימינו חברות רבות בישראל פונות לשוק הבינלאומי, ועובדים רבים נדרשים לנסוע לחו"ל לצורכי עבודה, לנהל פגישות עסקיות באנגלית, לשלוח מיילים באנגלית ולפעמים אף להתראיין באנגלית לקבלת עבודה. לימוד אנגלית יכולים לעזור לכם להתקדם מבחינה מקצועית ולהגיע לעמדות ניהוליות. אנגלית עסקית היא שונה מאנגלית שלמדתם בבית ספר או במסגרות אחרות כמו קורס אנגלית למתחילים, והיא מצריכה שפה מקצועית וכוללת בתוכה גם כללי התנהגות השונים בין התרבות הישראליות לתרבות האמריקאית, האנגלית או תרבויות אחרות.

לימוד אנגלית אקדמית

אנגלית היא שפת האקדמיה. בין אם אתם חושבים על לימודים לתארים מתקדמים בארץ או בעולם, תידרשו לדעת אנגלית ברמה זו או אחרת. ישראלים רבים פונים בשנים האחרונות ללימודים בחו"ל כדרך לפיתוח עצמי ומקצועי. בארצות הברית לבדה יש מאות אוניברסיטאות יוקרתיות ונחשבות, שמספקות תארים מתקדמים ולפעמים מציעות גם מלגות לישראלים. הרבה סטודנטים רואים בלימודים בחו"ל גם הזדמנות לחוות תרבות שונה, להתפתח ולמצוא הזדמנויות נוספות מעבר לים. לימודים בארצות הברית וגם בהרבה מדינות באירופה מתקיימים באנגלית. כדי ללמוד לתואר שכולו בשפה האנגלית יש צורך באנגלית ברמה מאוד גבוהה ובאוצר מילים נרחב.

גם סטודנטים שלומדים בישראל צריכים ללמוד אנגלית אקדמית ברמה גבוהה. רוב חומרי הלימוד, המאמרים וגם חלק מהשיעורים מתקיימים באנגלית. בחינות מיון כמו GMAT לתואר שני במנהל עסקים, שנדרשת גם ברוב מוסדות הלימוד בישראל, מצריכות אנגלית ברמה גבוהה.

לימודי אנגלית מדוברת

לימוד אנגלית מדוברת יכול לעזור לכם לפתח ביטחון בשפה, להתחבר לאנשים שונים בעולם וליהנות הרבה יותר מהחוויה כשאתם נמצאים בחו"ל. שליטה בשפה נוספת ברמה של דיבור שוטף נותנת סיפוק עצום, והרבה אנשים בוחרים ללמוד שפה פשוט בשביל הכיף. המסגרת של קורס אנגלית יכולה לפתוח אתכם לעולם חדש שמציעה השפה: עושר הלשוני, ספרים, בדיחות ושיחה עם אנשים אחרים מרקע תרבותי שונה.

רוצים לשמוע על הקורסים השונים שקיימים בשוק ולמצוא מסגרת לימוד אנגלית המתאימה לכם בדיוק? היכנסו לאשף לימודי האנגלית של יועצים ברשת, ענו על מספר שאלות ויועץ שלנו יחזור אליכם אם הצעה מתאימה עבורכם.

למידע נוסף שעשוי לעניין אותך: 
- קורס אנגלית >>
- שאלות נפוצות >>