קורס אנגלית המותאם עבורך!

גלה את בתי הספר המובילים בארץ

לימוד אנגלית בשיטות המצליחות בעולם

מלא פרטים וקבל הצעה מבית הספר המתאים לך!
דף הבית / קורס אנגלית

השפה האנגלית נמצאת בכל מקום. העולם הדיגיטלי גרם לכך שידיעת אנגלית ברמה גבוהה הינה דרישת סף כמעט לכל משרה, וגם הלימודים במוסדות השונים להשכלה גבוהה דורשים כיום יכולות קריאה, כתיבה ודיבור באנגלית. כדי שגם אתם תרגישו בטוחים באנגלית כפי שאתם מרגישים בעברית,יועצים ברשת ממליצים להשתמש בקורסים מקצועיים שונים שיכולים לסייע לכם בכך.

איך לבחור קורס באנגלית?

לפני שאתם בוחרים מסגרת ללימוד אנגלית, יש כמה דברים שכדאי שתקחו בחשבון, ובעיקר, חשוב שתבינו איפה אתה עומדים מבחינת האנגלית כרגע, ולאן תרצו להגיע. מהי רמת האנגלית הנוכחית שלכם? האם יש צורך בקורס אנגלית למתחילים או שמא אתם מרגישים בטוחים באנגלית שלכם ורוצים להשתפר ביכולות האנגלית העסקית שלכם? את רמת האנגלית ניתן למדוד גם באופן אישי - אם עשיתם מבחן אמי"ר או פסיכומטרי בעבר, קיבלתם ציון ספציפי לרמת האנגלית שלכם שאיתו תוכלו לבחור את הקורס שהכי רלוונטי עבורכם. אם לא עשיתם זאת בעבר, גם במכון הלימוד שבו תבחרו ללמוד יסייעו לכם בבירור רמת האנגלית שלכם והכוונתכם לקורס שהכי מתאים לכם.

אחרי שהבנתם פחות או יותר מהי רמת האנגלית שלכם, חשוב לבדוק מספר פרמטרים :

  • לאיזה צורך אתם לומדים? האם אתם רוצים ללמוד אנגלית לצורך קידום הקריירה, לצורך נסיעה לחו"ל או סתם לצורך העשרה עצמית. לכל צורך שונה קיים קורס מותאם אליו. המורים בקורסים השונים יוכלו להדריך אתכם בהתאם לרצונות שלכם, ולקדם אתכם למטרה הרצויה.
  • האם יש לכם מגבלת זמן? האם אתם צריכים את השיפור באנגלית לקראת משהו ספציפי כמו ראיון עבודה, או שאתם רוצים לשפר את האנגלית כשהשקעה ארוכת טווח.
  • מעדיפים ללמוד עם מורה פרטי לאנגלית או בכיתה? יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה וזה תלוי בעיקר באופי שלכם. מצד אחד מורה פרטי לאנגלית יכול להעניק לכם את מלוא תשומת הלב, ומצד שני לימוד בכיתה יכול להיות יותר חברתי ולשפר את יכולות השיחה. גם בין קורסים שונים יכולים להיות הבדלים בגודל הכיתה והרכבה. האם הקורס שבחרתם מחבר קבוצות גדולות של תלמידים יחדיו או שהכיתות יותר קטנות וממוקדות בהתאם לרמה של הכיתה?
  • כמה זמן אתם מוכנים להקדיש ללימודי אנגלית? גם זה פרמטר מאוד חשוב בבחירת מכון הלימוד שבו תרשמו. ישנם מכוני לימוד שדורשים שעות מסוימות וימים מסוימים ופחות גמישים, ולעומתם יש מכוני לימוד שנותנים גמישות מלאה, גם מבחינת הזמן שאורך הקורס, האם הוא מוגבל לתאריך או תלוי בהתקדמות שלכם וגם מבחינת אפשרויות הלמידה מחוץ לכיתה: מול המחשב או בבית.
  • מדריכים ושיטות לימוד אנגלית: חשוב לוודא שהמדריך של הקורס הוא כזה שהעביר קורסים בעבר, בעל ניסיון ויכולות מוכחות, ובעל אנגלית כשפת אם. דבר נוסף שצריך להתחשב בו הוא דרך הלימוד בכיתה עצמה - האם הלימוד הוא פרונטלי בלבד או שניתן גם להתקדם בעזרת תוכנות לימוד אנגלית , והאם אתם תלוים בלעדית במדריך או שההתקדמות שלכם תלויה בעיקר בכם.
  • מוניטין וביקורות על הקורס: בכל מקרה לפני שנרשמים לקורס אנגלית, כדאי לבדוק שבית הספר או המורה הוא בעל שם ואפשר לסמוך עליו. תשאלו ותתייעצו עם אנשים שעברו קורסים דומים, תכנסו לפורומים ותראו מה אומרים.

רוצים להתחיל ללמוד קורס אנגלית אבל לא בטוחים עדיין איזה סוג? כל הבדיקות והבירורים כבדים עליכם? צוות יועצים ברשת נמצא פה בשביל לעזור לכם לבחור את קורס האנגלית שהכי מתאים לכם. השתמשו באשף שלנו למציאת הקורס שהכי מתאים לכם! רק ענו על מספר שאלות והיועצים שלנו יעזרו לכם למצוא את הקורס המתאים בשבילכם.

למידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
- אנגלית למתחילים >>
אנגלית עסקית >>